Батерии PROCORE 2x18V 4Ah+Полнач ГАЛ 1880ЦВ - Baucentar
Батерии PROCORE 2x18V 4Ah+Полнач ГАЛ 1880ЦВ

Батерии PROCORE 2x18V 4Ah+Полнач ГАЛ 1880ЦВ

17500 ден

Има на залиха

17500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Перформанси на обична батерија во најкомпактна големина и тежина

Најнова батериска технологија која овозможува иста моќ како и стандардната батерија од 4 Ah – со значително помала големина и маса

Професионален система на напон од 18V: 100% компатибилен со сите нови и постоечки Bosch Professional 18V електрични алати и полначи

Се одликува со 135% подолг работен век во споребда со стандардните батерии благодарение на COOLPACK 2.0 технологијата која го спречува прегревањето на батеријата.

Бренд

Bosch