Батерии 2хГБА18В 5Ah Li-on + Полнач ГАЛ 1880 ЦВ - Baucentar
Батерии 2хГБА18В 5Ah Li-on + Полнач ГАЛ 1880 ЦВ

Батерии 2хГБА18В 5Ah Li-on + Полнач ГАЛ 1880 ЦВ

15500 ден

Има на залиха

15500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сет од 2 x 18 V батерии со капацитет од 5.0 Ah и брз полнач.

Работете подолго со една батерија благодарение на високиот капацитет од 5.0 Ah

Брз полнач: една батерија од 5.0 Ah за 35 минути може да ја подготви за употреба (ја полни до 80% од капацитетот)

Единствена COOLPACK конструкција на батеријата која го продолжува нејзиниот век на траење: специјално куќиште кое ја одведува топлината и ја намалува температурата во батеријата со што ја штити од прегревање.

Бренд

Bosch