Ротациони ножици за сечење трева 340мм - Baucentar
Ротациони ножици за сечење трева 340мм

Ротациони ножици за сечење трева 340мм

730 ден

Има на залиха

730 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ротациони ножици за сечење трева со вкупна должина од 340 мм. Сечивото е долго 130 мм и е прекриено со тефлон за поголема трајност и заштита од кородирање. Ергономски дизајнираната пластична рачка е прекриена со материјал против лизгање и овозможува поголема удобност при користење. Може да се користат со една рака. Главна предност им е што сечивото може да се ротира за 360 степени за полесно користење на недостапни мес

Бренд

Verto