Црево за наводнување Proline Gelb 1/2“ 25м 30 бари - Baucentar
Црево за наводнување Proline Gelb 1/2“ 25м 30 бари

Црево за наводнување Proline Gelb 1/2“ 25м 30 бари

1449 ден

Има на залиха

1449 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ова црево се одликува со голема флексибилност. Отпорно е на екстремни температури во широк опсег од –20°C до +60°C. Лесно се ракува. Наменето е за почесто користење и за средно-обемни зафати со наводнување. Препорачано е да се користи за хоби намена или за домашни градини и дворови. Идеално е за користење во комбинација со моталка за црево.

Бренд

Rehau