Рачна прскалка со 7 видови прскање и регулација - Baucentar
Рачна прскалка со 7 видови прскање и регулација

Рачна прскалка со 7 видови прскање и регулација

590 ден

Има на залиха

590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Рачна прскалка за вода со 7 различни видови прскање. Има вградено копче за стопирање на млазот со палецот или за регулација на силината на млазот. На предната страна јасно се означени различните видови на прскање кои може да се изберат. Има и предна кочница за вклучување на млазот. Рачката на прскалката е обложена со гума и е со ергономски дизајн. Не се лизга и практична е за користење. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи и стандардни црева за наводнување  (1/2″ – 3/4″).

Бренд

Verto