Рачна прскалка со 7 видови прскање и контрола на палец - Baucentar
Рачна прскалка со 7 видови прскање и контрола на палец

Рачна прскалка со 7 видови прскање и контрола на палец

530 ден

Има на залиха

530 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Рачната Прскалка за вода има 7 различни видови прскање. Има вградено копче за стопирање на млазот со палецот или за регулација на силината на млазот. На предната страна јасно се означени различните видови на прскање кои може да се изберат. Рачката на прскалката е обложена со гума и е со ергономски дизајн. Не се лизга и практична е за користење. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи и стандардни црева за наводнување  (1/2″ – 3/4″).

Бренд

Verto