Рачен Пиштол За Подмачкување 8х300мм - Baucentar
Рачен Пиштол За Подмачкување 8х300мм

Рачен Пиштол За Подмачкување 8х300мм

1200 ден

Има на залиха

1200 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 97Џ300 Категории

Рачен пиштол за подмачкување со масло со капацитет од 400 cm³. Има тело со должина од 300мм и дијаметар од 8мм. Овозможува подмачкување на механички делови кои се под висок притисок. Телото на пиштолот е изработено од висококвалитетен челик со што се гарантира долготрајно користење на алатот. Многу корисна алатка во автомеханичарски работилници.

Бренд

Topex