Пневматски Ударен Одвртувач Сет 1/2 314Nm - Baucentar
Пневматски Ударен Одвртувач Сет 1/2 314Nm

Пневматски Ударен Одвртувач Сет 1/2 314Nm

3990 ден

Има на залиха

3990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
1/2″ Пневматски ударен одвртувач. Компактен ударен одвртувач изработен од челик кој доаѓа во сет со додатоци со  најчесто користени големини од 9 дo 27 mm, мал подмачкувач и продолжеток. Оваа алатка се одликува со подесива лева и десна ротација и рачка која не замрзнува. Максиналниот вртлив момент е 314 Nm. Сите елементи се спакувани во лесна кутија која е практична за користење.
Максимален притисок 6.3

Потрошувачка на воздух 141

Големина на прифатот  1/2″

Дијаметар на поврзано црево 1/4″

Број на вртежи во минута  7000

Максимален вртлив момент  314

Бренд

Neo