Универзална Пила Електрична ГСА 120 1200W 220мм - Baucentar
Универзална Пила Електрична ГСА 120 1200W 220мм

Универзална Пила Електрична ГСА 120 1200W 220мм

13300 ден

Има на залиха

13300 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06016Б1020 Категории

Најнов тип на преносник, исклучително издржлива уноиверзална електрична пила за поголем обем на сечење.

Се одликува со долг животен век. Системот на преносникот е со мало триење и со оптимизираното ослободување на топлината на моторот, се продолжува неговата трајност.

Главна одлика и е моќното сечење. Моторот од 1200 W, најголемата моќност во класата овопзможува сечење без поголем напор.

Удобна е за користење. Комбинацијата на меки и тврди материјали во рачката обезедува удобен прифат во било која положба.

Бренд

Bosch