Ножици за сечење трева 330мм - Baucentar
Ножици за сечење трева 330мм

Ножици за сечење трева 330мм

297 ден

Има на залиха

297 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ножици за сечење трева со вкупна должина од 330 мм. Сечивото е долго 130 мм и е прекриено со тефлон за поголема трајност и заштита од кородирање. Ергономски дизајнираната пластична рачка овозможува поголема удобност при користење. Може да се користат со една рака.

Бренд

Verto