Комбинирани Клешти 180мм - Baucentar
Комбинирани Клешти 180мм

Комбинирани Клешти 180мм

720 ден

Има на залиха

720 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 01-011 Категории

Комбинирани клешти изработени според стандардот DIN 5746. Вкупната должина на клештите е 180мм. Металниот дел е изработен од висококвалитетен челик кој е индукциски зајакнат (55-60 RHC) за да се овозможи ефикасно сечење и обликување на цврсти жици. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Изработени се од два различни материјали со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Neo