Сет Имбус Клучеви 8пар. Со Држач - Baucentar
Сет Имбус Клучеви 8пар. Со Држач

Сет Имбус Клучеви 8пар. Со Држач

1120 ден

Има на залиха

1120 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 09-513 Категории

Сет од имбус шестоаголни клучеви во кои се вклучени 8 различни клучеви и пластичен држач. Клучевите се во облик на буквата L. Шестоаголните топчиња на крајот на клучевите завршуваат со работен агол од 30° за да се подобри функционалноста на алатката. Во сетот се вклучени следните клучеви: 2мм, 2.5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм и 10 мм. Изработени се од висококвалитетна S2 челична легура со што се гарантира долготрајност во користењето. Сите клучеви се сложени во пластичен држач во портокалова боја специјално дизајниран за клучевите.

Бренд

Neo