Сет Имбус Клучеви 7пар. Со Држач - Baucentar
Сет Имбус Клучеви 7пар. Со Држач

Сет Имбус Клучеви 7пар. Со Држач

690 ден

Има на залиха

690 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 09-517 Категории

Сет од имбус шестоаголни клучеви во кои се вклучени 7 различни клучеви и пластичен држач. Клучевите се во облик на буквата L. Во сетот се вклучени следните клучеви: 1.5мм, 2мм, 2.5мм, 3мм, 4мм, 5мм и 6мм. Изработени се од висококвалитетна S2 челична легура со што се гарантира долготрајност во користењето. Сите клучеви се сложени во пластичен држач во портокалова боја специјално дизајниран за клучевите.

Бренд

Neo