Пантлика Фиберглас 30м/13мм - Baucentar
Пантлика Фиберглас 30м/13мм

Пантлика Фиберглас 30м/13мм

880 ден

Има на залиха

880 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 68-030 Категории

Пантлика од фиберглас поставена во пластично куќиште. Вкупната должина на мерната лента е 30 метри, а ширината на лентата е 13мм. Лентата за мерење е изработена од квалитетен и цврст материјал од фиберглас. Куќиштето е изработено од висококвалитетна пластика и обложена е со материјал против лизгање, со што се спречува лизгање при работа и се зголемува безбедноста. Куката на крајот на мерната лента овозможува лесно прикачување на лентата и се олеснува мерењето.

Бренд

Neo