Нож за кабли под напон 190мм - Baucentar
Нож за кабли под напон 190мм

Нож за кабли под напон 190мм

1290 ден

Има на залиха

1290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 01-551 Категории

Монтерски нож за кабли под напон до 1000 V со должина д 190 мм и должина на сечивото од 50мм. Сертифициран за користење на кабли под напон до 1000 V. Сечивото е изработено од оплеменет челик со цврстина од 51–53 HRC. Сечивото е заштитено со футрола. TÜV Rheinland сертификатот го гарантира високиот квалитет и трајноста на оваа алатка. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Neo