Клешти за сечење кабел 200мм - Baucentar
Клешти за сечење кабел 200мм

Клешти за сечење кабел 200мм

1000 ден

Има на залиха

1000 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 01-514 Категории

Клешти цвикцангли наменети за сечење кабел, изработени според стандардот DIN 5749. Вкупната должина на клештите е 200мм. Металниот дел и сечивото се изработени од висококвалитетен челик за да се овозможи ефикасно сечење и долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Изработени се од два различни материјали со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Neo