Клешти За Прицврстување Кабли 210мм 22-10 AWG - Baucentar
Клешти За Прицврстување Кабли 210мм 22-10 AWG

Клешти За Прицврстување Кабли 210мм 22-10 AWG

1068 ден

Има на залиха

1068 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 01-505 Категории

Клешти за прицврстување неизолирани кабли. Вкупната должина на клештите е 210мм. Боите се наменети за полесно избирање на потребниот дијаметар на кабелот. Наменети се за конектори во рангот од 22-10 AWG. Клештата има додаток за отстранување на изолацијата на кабелот, како и додаток за сечење на кабли. Рачките на клештите се метални и се ергономски дизајнирани за да се обезбеди удобност при користењето.

Бренд

Neo