Клешти за сечење кабел 235мм - Baucentar
Клешти за сечење кабел 235мм

Клешти за сечење кабел 235мм

540 ден

Има на залиха

540 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 01-515 Категории

Клешти наменети за сечење кабел. Вкупната должина на клештите е 200мм. Металниот дел и сечивото се изработени од висококвалитетен челик за да се овозможи ефикасно сечење и долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Изработени се од два различни материјали со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Neo