Клешти за сечење кабли и челични сајли 210мм - Baucentar
Клешти за сечење кабли и челични сајли 210мм

Клешти за сечење кабли и челични сајли 210мм

2200 ден

Има на залиха

2200 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 01-518 Категории

Клешти наменети за сечење кабел и челични сајли. Вкупната должина на клештите е 210мм. Металниот дел и сечивото се изработени од висококвалитетен челик за да се овозможи ефикасно сечење и долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Изработени се од два различни материјали со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Neo