Клешти За Сечење Арматура 300мм - Baucentar
Клешти За Сечење Арматура 300мм

Клешти За Сечење Арматура 300мм

608 ден

Нема на залиха

Шифра: 01-162 Категории

Клешти за сечење арматура со вкупна должина од 300мм. Металниот дел и сечивото се изработени од висококвалитетнa челична легура од хром-ванадиум со што се обезбедува ефикасно сечење и долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Изработени се од два различни материјали со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Neo