Клешти Папагалки 250мм ф42мм - Baucentar
Клешти Папагалки 250мм ф42мм

Клешти Папагалки 250мм ф42мм

1490 ден

Има на залиха

1490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 01-204 Категории

Клешти Папагалки наменети за водени пумпи. Изработени се според стандардот DIN 8976. Вкупната должина на клештите е 250мм. Отворот на краците на клештите може да се подеси во ранг од 0 до 42мм. Клештите се изработени од висококвалитетнa челична легура од хром-ванадиум со што се обезбедува долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Изработени се од два различни материјали со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Neo