Ѕидарски Конец 50м - Baucentar
Ѕидарски Конец 50м

Ѕидарски Конец 50м

129 ден

Има на залиха

129 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ѕидарски конец во сина боја со вкупна должина од 50 метри. Наменет е за обележување на долги правци во молерски и ѕидарски работи.

Бренд

Mimont