Шпакла Фасадна 600мм - Baucentar
Шпакла Фасадна 600мм

Шпакла Фасадна 600мм

780 ден

Има на залиха

780 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шпакла за професионална употреба. Се користи за фина обработка на фасадни површини. Работниот дел на шпаклата е широк 600мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Шпаклата има фино обработена гумена рачка со ергономски облик за поголема удобност при користење. На самата рачка шпаклата има отвор за прикачување што е предност при работа на висина.

Бренд

Mimont