Чекан Столарски 600гр. - Baucentar
Чекан Столарски 600гр.

Чекан Столарски 600гр.

590 ден

Има на залиха

590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Чекан со метална рачка за вршење на разни столарски работи. Рачката е изработена од квалитетна метална легура. Обложена е со облога од пластичен материјал и има ергономски облик со што ја прави лесна за држење. Главата на чеканот е изработено од челична легура и има маса од 600 грама.

Бренд

Mimont