Чекан Со Дрвена Рачка 800гр. - Baucentar
Чекан Со Дрвена Рачка 800гр.

Чекан Со Дрвена Рачка 800гр.

460 ден

Има на залиха

460 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Чекан со дрвена рачка за универзална намена. Рачката е изработена од квалитетно дрво, издржлива е на силни удари и има ергономски облик со што ја прави лесна за држење. Главата на чеканот е изработено од железо и има маса од 800 грама.

Бренд

Mimont