Фангла Ѕидарска Челична ф180мм - Baucentar
Фангла Ѕидарска Челична ф180мм

Фангла Ѕидарска Челична ф180мм

315 ден

Има на залиха

315 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Фангла наменета за широк опсег на молерски и ѕидарски работи. Садот од фанглата има пречник од 180мм. Металниот дел е изработен од челик. Фанглата има кратка метална кука за прикачување на кофа, а има и фино обработена дрвена рачка со ергономски облик за поголема удобност при користењето.

Бренд

Mimont