Фангла Ѕидарска Пластична ф160мм - Baucentar
Фангла Ѕидарска Пластична ф160мм

Фангла Ѕидарска Пластична ф160мм

37 ден

Има на залиха

37 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Фангла наменета за широк опсег на молерски и ѕидарски работи. Садот од фанглата има пречник од 160мм. Целата фангла е изработена од квалитетен пластичен материјал. Фанглата има кратка метална кука за прикачување на кофа, а има и ергономска пластична рачка за поголема удобност при користењето.

Бренд

Mimont