Фазомер 100-500V - Baucentar
Фазомер 100-500V

Фазомер 100-500V

70 ден

Фазомер за униерзална намена. Може да се користи за испитување на постоење на напон од 100 до 500V. Изработен е од квалитетна челична легура со слеана пластична рачка изработена од квалитетен материјал.

Има на залиха

70 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 244050 Категории

Фазомер за униерзална намена. Може да се користи за испитување на постоење на напон од 100 до 500V. Изработен е од квалитетна челична легура со слеана пластична рачка од квалитетна пластика.

Бренд

Mimont