Скалпел Со Метална Водилка 18мм - Baucentar
Скалпел Со Метална Водилка 18мм

Скалпел Со Метална Водилка 18мм

86 ден

Има на залиха

86 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 093024 Категории

Скалпел за универзална намена. Користи ножиња со ширина од 18мм. Има метално куќиште со пластична назабена рачка за да се спречи лизгањето при користење. Скалпелот има метална водилка изработена од нерѓосувачки челик, со што се зголемува безбедноста при користењето.

Бренд

Mimont