Стругач за стиропор 380х160мм - Baucentar
Стругач за стиропор 380х160мм

Стругач за стиропор 380х160мм

769 ден

Има на залиха

769 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Стругач за стиропор при изработка на фасада. Се користи за фина обработка на фасадни површини. Работниот дел на стругачот е широк 160мм а е долг 380мм. Металниот дел е изработен од нерѓосувачки челик. Стругачот има фино обработена пластична рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Бренд

Mimont