Ренде За Гипс-Картон 40х250мм - Baucentar
Ренде За Гипс-Картон 40х250мм

Ренде За Гипс-Картон 40х250мм

509 ден

Има на залиха

509 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 231025 Категории

Ренде наменето за стругање на рабови на гипс-картонски плочи. Работниот дел на рендето е широко 40мм а е долго 250мм. Металниот дел е изработен од нерѓосувачки челик. Има ергономски дизајнирана рачка изработена од квалитетна пластика со што се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Mimont