Рачна Пила За Гипс-Картон 150мм - Baucentar
Рачна Пила За Гипс-Картон 150мм

Рачна Пила За Гипс-Картон 150мм

425 ден

Има на залиха

425 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 232000 Категории

Рачна пила наменета за сечење на гипс-картонски плочи. Работниот дел на пилата е долг 150мм. Металниот дел е изработен од нерѓосувачки челик. Има ергономски дизајнирана рачка изработена од два различни материјали со што се спречува лизгање при користењето.

Бренд

Mimont