Пердашка Пластична 330х170мм - Baucentar
Пердашка Пластична 330х170мм

Пердашка Пластична 330х170мм

109 ден

Има на залиха

109 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Пластична пердашка со средна големина. Се користи за обработка на ѕидни површини. Работниот дел на пердашката е широк 170мм а е долг 330мм. Работниот дел е изработен од квалитетна пластика и има рамни ивици. Пердашката има фино обработена пластична рачка која е слеана со основата за поголема удобност при користењето.

Бренд

Mimont