Пердашка Пластична 430х150мм - Baucentar
Пердашка Пластична 430х150мм

Пердашка Пластична 430х150мм

119 ден

Има на залиха

119 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Пластична пердашка со поголеми димензии. Се користи за обработка на ѕидни површини. Работниот дел на пердашката е широк 150мм а е долг 430мм. Работниот дел е изработен од квалитетна пластика и има рамни ивици. Пердашката има фино обработена пластична рачка која е слеана со основата за поголема удобност при користењето.

Бренд

Mimont