Пантлика Метална 50м - Baucentar
Пантлика Метална 50м

Пантлика Метална 50м

950 ден

Има на залиха

950 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 122050 Категории

Метална пантлика за професионална намена. Поставена е на куќиште изработено од квалитетна пластика со два различни материјали за да се спречи лизгањето при користење. Мерната лента е изработена од челик и е долга 50 метри. Мерната лента е прекриена со тенок слој од најлон за да се зголеми работниот век на пантликата.

Бренд

Mimont