Пантлика Фиберглас 30м - Baucentar
Пантлика Фиберглас 30м

Пантлика Фиберглас 30м

390 ден

Метална пантлика за универзална намена. Поставена е на куќиште изработено од квалитетна пластика со два различни материјали за да се спречи лизгањето при користење. Мерната лента е изработена од квалитетен фиберглас и е долга 30 метри.

Има на залиха

390 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 122030 Категории

Метална пантлика за универзална намена. Поставена е на куќиште изработено од квалитетна пластика со два различни материјали за да се спречи лизгањето при користење. Мерната лента е изработена од квалитетен фиберглас и е долга 30 метри.

Бренд

Mimont