Резервни Ножиња За Скалпел 18мм - Baucentar
Резервни Ножиња За Скалпел 18мм

Резервни Ножиња За Скалпел 18мм

72 ден

Резервни ножиња за скалпел. Наменети се за скалпел со ширина на ножиња од 18мм. Изработени се од нерѓосувачки челик.

Има на залиха

72 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 093920 Категории

Бренд

Mimont