Мистрија Челична Рамна 160х120мм - Baucentar
Мистрија Челична Рамна 160х120мм

Мистрија Челична Рамна 160х120мм

219 ден

Има на залиха

219 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мистрија за широка намена. Се користи за разни молерски работи. Работниот дел на мистријата на предниот дел има рамни ивици, широк е 160мм а долг 120мм. Металниот дел е изработен од челик. Мистријата има фино обработена гумена рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Бренд

Mimont