Мистрија Челична Заоблена 200х140мм - Baucentar
Мистрија Челична Заоблена 200х140мм

Мистрија Челична Заоблена 200х140мм

209 ден

Има на залиха

209 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мистрија за широка намена. Се користи за разни молерски работи. Работниот дел на мистријата на предниот дел има заоблени ивици, широк е 200мм а долг 140мм. Металниот дел е изработен од челик. Мистријата има фино обработена гумена рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Бренд

Mimont