Мистрија Ростфрај Со Гумена Рачка 160х100мм - Baucentar
Мистрија Ростфрај Со Гумена Рачка 160х100мм

Мистрија Ростфрај Со Гумена Рачка 160х100мм

279 ден

Мистрија за професионална употреба. Се користи за за разни молерски работи. Работниот дел на мистријата е широк 100мм а е долг 160мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Мистријата има фино обработена гумена рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Има на залиха

279 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бренд

Mimont