Мистрија Ростфрај Со Дрвена Рачка 120х100мм - Baucentar
Мистрија Ростфрај Со Дрвена Рачка 120х100мм

Мистрија Ростфрај Со Дрвена Рачка 120х100мм

199 ден

Има на залиха

199 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мистрија за професионална употреба. Се користи за разни молерски работи. Работниот дел на мистријата е широк 100мм а е долг 120мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Мистријата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Бренд

Mimont