Мистрија Ростфрај Со Дрвена Рачка 100х60мм - Baucentar
Мистрија Ростфрај Со Дрвена Рачка 100х60мм

Мистрија Ростфрај Со Дрвена Рачка 100х60мм

169 ден

Има на залиха

169 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мистрија за професионална употреба. Се користи за разни молерски работи. Работниот дел на мистријата е широк 60мм а е долг 100мм. Металниот дел е изработен од ростфрај. Мистријата има фино обработена дрвена рачка со ергономски облик за поголема удобност при  користењето.

Бренд

Mimont