Мешалка За Малтер Спирална 60х8х400мм - Baucentar
Мешалка За Малтер Спирална 60х8х400мм

Мешалка За Малтер Спирална 60х8х400мм

229 ден

Има на залиха

229 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Спирална мешалка за универзална намена. Предвидена е за користење со електрична мешалка. Може да се користи за мешање на малтери. Мешалката е со димензии 60х8мм а долга е 400мм. Изработена е од нерѓосувачки челик.

Бренд

Mimont