Мешалка За Малтер Спирална Двојна 90х8х500мм - Baucentar
Мешалка За Малтер Спирална Двојна 90х8х500мм

Мешалка За Малтер Спирална Двојна 90х8х500мм

320 ден

Има на залиха

320 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Двојна спирална мешалка за универзална намена. Предвидена е за користење со електрична мешалка. Може да се користи за мешање на малтери. Мешалката е со димензии 90х8мм а долга е 500мм. Изработена е од нерѓосувачки челик.

Бренд

Mimont