Мешалка За Малтер Спирална Двојна 120х10х600мм - Baucentar
Мешалка За Малтер Спирална Двојна 120х10х600мм

Мешалка За Малтер Спирална Двојна 120х10х600мм

419 ден

Има на залиха

419 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Двојна спирална мешалка за универзална намена. Предвидена е за користење со електрична мешалка. Може да се користи за мешање на бои и лепаци. Мешалката е со димензии 120х10мм а долга е 600мм. Изработена е од нерѓосувачки челик.

Бренд

Mimont