Мешалка за боја до 20кг - Baucentar
Мешалка за боја до 20кг

Мешалка за боја до 20кг

239 ден

Има на залиха

239 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Мешалка за боја наменета за користење со електрична мешалка. Наменета е за мешање на боја до максимум 20 килограми. Изработена е од нерѓосувачки челик и заштитена со премаз од акрилна боја на маслена основа.

Бренд

Mimont