Метро Џебно Гумирано 5.0м - Baucentar
Метро Џебно Гумирано 5.0м

Метро Џебно Гумирано 5.0м

240 ден

Има на залиха

240 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 121505 Категории

Џебно метро за професионална намена. Поставено во куќиште изработено од квалитетна пластика. Куќиштето е обложено со гума за да се спречи лизгањето при користење. Мерната лента е изработена од челик и е долга 5 метри. На куќиштето има и копче за заклучување на мерната лента. На крајот на мерната лента има намагнетизиран дел што е голема погодност при користење.

Бренд

Mimont