Држач за шмиргла 230х80мм - Baucentar
Држач за шмиргла 230х80мм

Држач за шмиргла 230х80мм

219 ден

Држач за шмиргла за фина обработка на ѕидови. Димензиите на држачот е 230х80мм. Изработен е од квалитетна пластика со метални додатоци за прикачување на брусната хартија.

Има на залиха

219 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 083040 Категории

Држач за шмиргла за фина обработка на ѕидови. Димензиите на држачот е 230х80мм. Изработен е од квалитетна пластика со метални додатоци за прикачување на брусната хартија.

Бренд

Mimont