Млазница со контрола на палец - Baucentar
Млазница со контрола на палец

Млазница со контрола на палец

530 ден

Има на залиха

530 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Млазницата за вода се приклучува на црево за наводнување. Има вградено вртливо копче за регулирање на големината на млазот според потребите. Регулацијата се врши само со палецот. Рачката на млазницата е обложена со гума и е со ергономски дизајн. Не се лизга и практична е за користење. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи и стандардни црева за наводнување  (1/2″ – 3/4″).

Бренд

Verto