Млазница за црево со гумена рачка - Baucentar
Млазница за црево со гумена рачка

Млазница за црево со гумена рачка

130 ден

Има на залиха

130 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Млазница за вода со вградено копче за сопирање на млазот. Преку копчето може да се регулира големината на млазот според потребите. Рачката на млазницата е обложена со гума и е со ергономски дизајн. Не се лизга и практична е за користење. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи и стандардни црева за наводнување  (1/2″ – 3/4″).

Бренд

Verto